APIE SUMMMER

PAGAMINTA
LIETUVOJE

Esame didžiausi šviežių braškių augintojai ir šaltyje džiovintos produkcijos gamintojai Baltijos šalyse.

INTEGRUOTAS
VERSLAS

Dirbame pagal vertikaliai integruotą verslo modelį, todėl kontroliuojame visus etapus nuo uogų auginimo, skynimo, perdirbimo iki galutinio jų paruošimo vartoti.
Visas auginimo ir perdirbimo procesas yra 100 % atsekamas, todėl galime užtikrinti savo gaminamos produkcijos saugumą, kokybę ir gardžiausią skonį.

INOVATYVI
TECHNOLOGIJA

Džiovinimas šaltyje, dar vadinamas liofilizacija, yra inovatyvi technologija, kuomet vaisiai ir uogos iš pradžių užšaldomi, o tuomet vakuuminėje erdvėje džiovinami, nenaudojant jokių konservantų. Taip apdoroti ir netekę vandens produktai tampa lengvi, maloniai traškūs ir išsaugo savo originalų skonį bei aromatą.

KOKYBIŠKA
IR SAUGU

Esame įvertinti pasaulyje pripažįstamais maisto pramonės GLOBALG.A.P., BRCGS (A lygio), Kosher, Organic sertifikatais, įrodančiais, kad SUMMMER produkcija yra patikima, saugi ir aukštos kokybės.

VITAMINŲ
ŠALTINIS

Uogas ir vaisius džiovinat šaltyje, išsaugoma net 98 % maistinių medžiagų, o jų skonis ir aromatas išlieka toks pat natūralus, kaip šviežių.

BE PRIDĖTINIO
CUKRAUS

Traškios, burnoje tirpstančios ir ryškiomis spalvomis viliojančios SUMMMER uogos ir vaisiai – puiki alternatyva saldumynams. Tai natūraliai saldus užkandis be pridėtinio cukraus, kuriuo galima mėgautis be ribų!

PASIIMK
SU SAVIMI

Šaltyje džiovintos uogos ir vaisiai yra kompaktiškoje pakuotėje, kurią patogu pasiimti drauge ir kramsnoti visose gyvenimo situacijose: kai reikia greitai numalšinti alkį, pasikrauti energijos ar tiesiog norisi pasilepinti.

GARDUS
UŽKANDIS

Šaltyje džiovintos uogos ir vaisiai puikiai tinka sveikam užkandžiui, vaikų skanėstams, sausiems pusryčiams, jogurtui ar glotnučiui pagardinti, kepiniams papuošti.