fbpx
Krepšelis (0)

APIE SUMMMER

 

Pagaminta Lietuvoje

SUMMMER — UAB „Dehidra“ prekės ženklas. Veiklą pradėję 2015 m., šiuo metu esame didžiausi šviežių braškių augintojai ir šaltyje džiovintos produkcijos gamintojai Baltijos šalyse. Mūsų tikslas – padėti žmonėms rūpintis savo sveikesne mityba ir suteikti galimybę mėgautis gardžiais, traškiais uogų ir vaisių užkandžiais visus metus.

Inovatyvi technologija

Džiovinimas šaltyje, dar vadinamas liofilizacija, yra inovatyvi technologija, kuomet vaisiai ir uogos iš pradžių užšaldomi, o tuomet vakuuminėje erdvėje džiovinami, nenaudojant jokių konservantų. Taip apdoroti ir netekę vandens produktai tampa lengvi, maloniai traškūs ir išsaugo savo originalų skonį, maistines savybes bei aromatą.

Integruotas verslas

Dirbame pagal vertikaliai integruotą verslo modelį, todėl kontroliuojame visus etapus: nuo uogų auginimo, skynimo, perdirbimo iki galutinio jų paruošimo vartoti. Visas auginimo ir perdirbimo procesas yra 100% atsekamas, todėl galime užtikrinti savo gaminamos produkcijos saugumą, kokybę ir patį gardžiausią skonį.

Kokybiška ir saugu

Esame įvertinti pasauliniu mastu – turime maisto pramonėje pripažįstamus GLOBALG.A.P., BRCGS (A lygio), Kosher, Organic sertifikatus. Jie užtikrina, kad SUMMMER produkcija yra patikima, saugi ir aukštos kokybės.

Vitaminų šaltinis

Uogas ir vaisius džiovinat šaltyje, išsaugoma net 98% maistinių medžiagų, o jų skonis ir aromatas išlieka toks pat natūralus, kaip šviežių. Šaltyje džiovintos uogos ir vaisiai — puikus vitamino C, kalio, kalcio, folio rūgšties, skaidulinių medžiagų šaltinis.

Jokio pridėtinio cukraus

Traškios, burnoje tirpstančios ir ryškiomis spalvomis viliojančios SUMMMER uogos ir vaisiai – puiki alternatyva saldumynams. Tai natūraliai saldus užkandis be pridėtinio cukraus ar saldiklių, todėl juo mėgautis gali net patys mažiausi.

Sveikas ingredientas

Šaltyje džiovintos uogos ir vaisiai puikiai košėms, jogurtui, kepiniams ar desertams, vandeniui ar kokteiliams pagardinti.

Patogu nešiotis su savimi

Šaltyje džiovintas uogas ir vaisius patogu turėti su savimi ir skanauti tiesiai iš pakelio visose gyvenimo situacijose: keliaujant, dirbant, mokantis.